Krajowa Instytucja Płatnicza o zasięgu ogólnopolskim zatrudni kasjera w Rzeszowie

Biuro Gospodarcze Kareta.Biz

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Krajowa Instytucja Płatnicza o zasięgu ogólnopolskim zatrudni kasjera w Rzeszowie. Praca od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00. Praca polega na bieżącej obsłudze klientów: przyjmowanie wpłat, rozliczenie gotówki, sporządzenie raportów.

Praca na zastępstwo na okres urlopów czy chorobowego innych pracowników.
Mile widziani emeryci, renciści jak również studenci.

Wymagania

Wymagana biegła obsługa komputera, miła aparycja dodatkowym atutem jest doświadczenie w pracy z pieniędzmi. Wymagana niekaralność.

Prezentacja firmy

Firma działa na rynku od 2006 roku. Świadczymy usługi finansowe (przyjm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość