Kosztorysant

Siemianowice Śląskie, śląskie

Dombud Beton Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

DOMBUD BETON SP. Z O.O. poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie Budowlana 4

Do obowiązków pracownika należy:

  • kalkulacja produkcji elementów prefabrykowanych w zakresie przygotowywanych ofert
  • nadzór nad terminami składania ofert

Wymagania:

  • wykształcenie budowlane
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - warunek konieczny
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia się
  • dokładność, solidność, terminowość
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełnym etacie
  • Interesującą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Spółka Dombud Beton należy do grupy kapitałowej Przedsiębiorstwa Budowlanego Dombud... S.A.

Poza produkcją betonu towarowego i zapraw specjalizujemy się w wykonywaniu nietypowych elementów prefabrykowanych w oparciu o dostarczoną dokumentację.

Przy produkcji elementów wykorzystujemy techniki zamocowań takich firm jak Schock, Halfen-Deha, Jordahl-Pfeifer.

Produkujemy elementy na rynek krajowy jak i zagraniczny (tj. rynek niemiecki czy austriacki).

Najczęściej produkowane elementy to: schody, balkony, loggie, słupy, podwaliny, podciągi i elementy małej architektury (w tym również z betonu architektonicznego).

Posiadamy certyfikat zakładowej kontroli produkcji wydany przez Instytut Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu (Europejska Jednostka Notyfikowana) wraz z certyfikatami na elementy budowlane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Finanse , Praca Inżynieria , Praca Administracja biurowa