Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej. Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, kompetencje oraz rozwój, a także innowacyjność rozwiązań.

Wymagania

Jeżeli posiadacz otwarty umysł, potrafisz konsekwentnie dążyć do celu, lubisz wyzwania i uważasz że dzięki Twoim umiejętnością przyczynisz się do podniesienia usług świadczonych przez naszą firmę, chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. Nie wahaj się, już dziś dołącz do naszego zespołu profesjonalistów.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni osobę na stanowisko:

Kosztorysant

Miejsce pracy: łódzkie / Rzgów

Opis stanowiska:

  • tworzenie kosztorysów na podstawie obmiaru
  • weryfikowanie przedmiarów
  • weryfikowanie kosztorysów nakładczych dołączonych do dokumentacji przetargowych
  • aktualizowanie kosztorysów i dokumentów księgowych dotyczących prac budowlanych
  • aktywna współpraca z kierownikami realizującymi inwestycje
  • kontrola dokumentacji technicznej
  • aktualizowanie cenników i obliczeń budowlanych
  • analiza finansowa technologii budowlanych w celu optymalizacji kosztów
  • wyszukiwanie nowych technologii zamiennych w celu optymalizacji procesu budowlanego

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (branżowe)
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość oprogramowania Norma PRO, AutoCAD, MS Office
  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych (zakres Wykonawcy)
  • umiejętność sporządzania ofert oraz identyfikowania zagrożeń, które mogą pojawić się w trakcie realizacji prac budowlanych
  • chęć uczenia się i poszerzania wiedzy, podnoszenia swoich kwalifikacji
  • umiejętność pracy w zespole, analitycznego myślenia
  • uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju poprzez szkolenia
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
  • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w kierunku energetyki zawodowej, automatyki przemysłowej, instalacji elektrycznych, instalacji niskoprądowych oraz sieci teletechnicznych w obiektach kubaturowych ogólnie pojętych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

„Na podstawie art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej przez El Serwis Jarosław Mirzejewski (z siedzibą w Rzgowie 95-030, ul. Gliniana 21) rekrutacji na stanowisko "Kosztorysant" oraz na potrzeby wszystkich prowadzonych w przyszłości rekrutacji”.

Więcej informacji znajduje się na stronie http://el-serwis.eu/pl/

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka