Energopol-Szczecin S.A.
"Energopol-Szczecin" Spółka Akcyjna realizuje budowy, na których realizowane są obiekty inżynierskie i hydrotechniczne oraz obiekty użyteczności publicznej. Firma świadczy usługi budowlane w zakresie robót drogowo-mostowych, sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, fundamentowych, specjalistycznych i kubaturowych.

Kosztorysant - Szczecin

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • sporządzanie kosztorysów ofertowych
  • opracowywanie technologii wykonywania robót
  • analiza dokumentacji projektowej i przygotowywanie dokumentacji przetargowej
  • wysyłanie zapytań ofertowych na materiały i roboty budowlane

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane (profil drogowy, mostowy lub KBI)
  • doświadczenie w kosztorysowaniu w jednej z wymienionych specjalizacji lub 2 lata doświadczenia związanego z realizacją procesu budowlanego na stanowisku inżynier budowy, kierownik robót w branży drogowej lub mostowej lub ogólnobudowlanej (roboty żelbetowe)
  • dobra znajomość programu NORMA oraz pakietu MS Office
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz przejrzyste warunki wynagrodzenia
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
  • umożliwiającą rozwój pracę w doświadczonym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.