Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Polski i Belgii, obecnie do Działu Budowlanego poszukuje: Kosztorysanta.

Zadania na stanowisku:

• Wykonywanie kalkulacji kosztowych w zakresie robót budowlanych.
• Przygotowywanie kosztorysów pod przetargi.
• Praca w oparciu o dokumentację techniczną.
• Przyjmowanie i realizacja zapotrzebowania materiałowego na bieżące projekty.
• Wysłanie zapytań ofertowych do dostawców materiałów ogólnobudowlanych, analiza ofert.
• Negocjowanie cen i warunków handlowych. Wybór najlepszych Dostawców.
• Komunikacja z dostawcami - monitorowanie dostaw i terminów. Opieka nad dokumentacją.
• Aktualizacja i tworzenie branżowej bazy dostawców usług i materiałów budowlanych.
• Bieżący kontakt z Kierownikami Projektów.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki: Inżynieria Środowiska, Budownictwo.
• 2-letnie doświadczenie w kosztorysowaniu, w branży ogólnobudowlanej.
• Minimum roczne doświadczenie w obszarze ofertowania i zakupów w branży budowlanej.
• Znajomość lokalnego rynku Dostawców materiałów i usług budowlanych.
• Umiejętność wyceniania robót.
• Umiejętności czytania dokumentacji technicznej.
• Umiejętność definiowania ofert w świetle obowiązujących przepisów prawa.
• Obsługa specjalistycznych programów do kalkulacji (AUTOCAD, Norma).
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office/Outlook).
• Język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym.
• Zdolność do uporządkowanej pracy oraz skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.
• Zaangażowanie i samodzielność w działaniu.
• Umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
• Korzystne warunki pracy.
• Realną możliwość rozwoju zawodowego.
• Pracę w zgranym zespole, w międzynarodowym środowisku.
• Szkolenia, np.: lekcje języka angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne