Kosztorysant - branża elektryczna

Hays Poland

Łódź, łódzkie

Hays Poland

Łódź
Łódź
NR REF.: 1163390

Zakres obowiązków:

-Analiza dokumentacji przetargowej i projektowej,

-Przygotowywanie wycen z zakresu instalacji elektrycznej,

-Negocjowanie umów

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe

-Mile widziane doświadczenie przy ofertowaniu robót elektrycznych,

-Znajomość programów do kosztorysowania

-Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- Interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Możliwość rozwoju i zdobycia cennych doświadczeń zawodowych

- Umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy