Opis stanowiska pracy

  • wstępna wycena i weryfikacja projektów budowlanych,
  • sporządzanie wstępnych szacunkowych kosztów inwestycji „WSKI” na      podstawie projektów koncepcji i ewentualnych wytycznych projektantów,
  •  sporządzanie przedmiarów robót, kosztorysów inwestorskich, na podstawie dokumentacji projektowej i inwentaryzacji obiektów,
  •  opracowanie STWiORB,
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych i wykonawczych na podstawie dokumentacji,
  • wysyłanie zapytań ofertowych,

Wymagania

  • doświadczenie na ww. stanowisku – min. 2 lata,
  • znajomość branży budowlanej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, oraz programu AutoCad,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowej,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość programu RODOS i Norma Pro,
  • odpowiedzialność i terminowość w podejmowanych zadaniach,
  • zdolności analityczne, sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie, uczciwość,

Prezentacja firmy

PROJ-COMPLEX Biuro Projektów i Obsługi Inwestycji świadczy usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie