Opis stanowiska pracy

Gabinet Strefa Urody w Koluszkach POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKO - KOSMETOLOG/KOSMETYCZKA

Jeśli:
- lubisz pracę w kosmetyce
- znasz i śledzisz rynek kosmetyczny
- lubisz pracę z klientem i łatwo nawiązujesz kontakty
- uśmiech i pozytywne nastawienie są dla Ciebie czymś naturalnym
- masz wysoką kulturę osobistą

Zyskasz:
- stanowisko kosmetologa/kosmetyczki
- przeszkolenie z wykonywanych zabiegów w naszym gabinecie
- wsparcie dziewczyn z zespołu
- możliwości ugruntowania wiedzy, rozwoju i szkoleń
- zatrudnienie z umową o pracę

CV i kilka słów o sobie proszę wysyłać na maila lub zostawić na recepcji w gabinecie Strefa Urody, ul. Reja 3 lok 3, Koluszki

Wymagania

- ukończona szkoła kosmetyczna lub stopień kosmetologa
- istnieje możliwość podjęcia współpracy z osobą w trakcie edukacji, co najmniej po ukończonym pierwszym roku nauki
- wiedza w zakresie kosmetyki

Prezentacja firmy

no+vello to międzynarodowa sieć salonów fotodepilacji i fotoodmła... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna