Kosmetyczka / kosmetolog Hilton Świnoujście

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

Świnoujście, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Hilton Świnoujście Resort & SPA!

Jeżeli Twoim celem jest praca w prestiżowym hotelu zapraszamy do aplikowania.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Kosmetyczka/ Kosmetolog

Miejsce pracy: Świnoujście

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe poparte certyfikatami lub dyplomem,
  • umiejętność wykonywania zabiegów kosmetycznych na ciało,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w weekendy i święta,
  • dobra organizacja pracy, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z bogatym pakietem socjalnym m. in.: bony świąteczne, nagrody uznaniowe, stawki pracownicze na pobyty w hotelach sieci Zdrojowa, Radisson i Hilton na świecie
  • elastyczne godziny pracy, abyś mógł pogodzić ją ze szkołą i hobby,
  • liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • możliwość rozwoju i awansu wewnątrz sieci,
  • możliwość odbycia praktyk z gwarancją zatrudnienia.

Prezentacja firmy

Zdrojowa Invest & Hotels to holding dewelopersko-hotelarski prowadzący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna