Oferta wyróżniona

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

Przygotowanie montaży dla płyt offsetowych

• Realizacja harmonogramu produkcji

• Zapewnienie zgodności wyrobu ze specyfikacją produktu

• Utrzymanie maszyny i jej sąsiedztwa w należytym porządku

• Prowadzenie zapisów w Książce Maszyny

Wymagania

Oczekiwania:

Znajomość obsługi komputera (iMAC)

• Mile widziana znajomość programy ArtPro lub Sigma

• Podstawowa wiedza poligraficzna

• Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

• Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (poniedziałek-piątek)

• Rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

Umowę o pracę z Amcor

• Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze, premie)

• Bogaty pakiet socjalny (bezpłatną opiekę medyczną Medicover, dofinansowanie do Benefit Multisport, ubezpieczenie grupowe NNW)

• Pracę w firmie o bardzo wysokich standardach bezpieczeństwa

Amcor Ltd. jest globalnym producentem opakowań z centralą zlokalizowaną w Australii.... Koncern prowadzi działalność produkcyjną na całym świecie, skupiając obecnie 217 fabryk. W Łodzi w dwóch spółkach - Amcor Rentsch Polska i Amcor Flexibles Polska - zatrudniamy łącznie około 500 osób, produkując opakowania tytoniowe i miękkie opakowania dla przemysłu spożywczego.
Nieustannie się rozwijamy, czego potwierdzeniem jest nasza kolejna inwestycja - trzecia fabryka w Łodzi, którą otwieramy już wkrótce.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji