Amcor Specialty Cartons Polska Sp. z o.o.

Kopista

Od: Amcor Specialty Cartons Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 91-205 Łódź

Główne obowiązki:

Przygotowanie montaży dla płyt offsetowych

• Realizacja harmonogramu produkcji

• Zapewnienie zgodności wyrobu ze specyfikacją produktu

• Utrzymanie maszyny i jej sąsiedztwa w należytym porządku

• Prowadzenie zapisów w Książce Maszyny

Oczekiwania:

Znajomość obsługi komputera (iMAC)

• Mile widziana znajomość programy ArtPro lub Sigma

• Podstawowa wiedza poligraficzna

• Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

• Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (poniedziałek-piątek)

• Rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

Umowę o pracę z Amcor

• Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze, premie)

• Bogaty pakiet socjalny (bezpłatną opiekę medyczną Medicover, dofinansowanie do Benefit Multisport, ubezpieczenie grupowe NNW)

• Pracę w firmie o bardzo wysokich standardach bezpieczeństwa