Seito Polska Sp. z o.o.

Brygadzista

Miejsce pracy: Dębica

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Aktualnie poszukujemy KOORDYNATORA ZMIANY do naszego oddziału w Dębicy.

ZADANIA:

  • Organizacja zakresu pracy oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników liniowych
  • Dbanie o utrzymanie właściwego poziomu jakości i bezpieczeństwa na podległym obszarze
  • Kontrola stanu technicznego i sprawności maszyn transportowych
  • Reprezentacja Firmy w kontaktach z kontrahentem

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatną opiekę medyczną z dostępem do wielu specjalistów, świadczeń rehabilitacyjnych i domowych wizyt lekarskich
  • Kartę FITPROFIT lub FITSPORT
  • Bony i paczki świąteczne; konkursy z nagrodami
  • Szkolenia i możliwość doskonalenia posiadanych umiejętności

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze pracy
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w transporcie wewnętrznym

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu NAPISZ lub ZADZWOŃ!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.