Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

  • organizacja zakresu pracy oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników liniowych,
  • dbanie o utrzymanie właściwego poziomu jakości i bezpieczeństwa na podległym obszarze,
  • kontrola stanu technicznego i sprawności maszyn transportowych,
  • reprezentacja Firmy w kontaktach z kontrahentem.

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW?

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze pracy,
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • dyspozycyjność (praca w systemie ciągłym, czterobrygadowym),
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w transporcie wewnętrznym.

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (po okresie próbnym umowa o pracę),
  • Prywatną opiekę medyczną z dostępem do wielu specjalistów, świadczeń rehabilitacyjnych i domowych wizyt lekarskich,
  • Kartę FITPROFIT lub FITSPORT
  • Bony i paczki świąteczne; konkursy z nagrodami,
  • Szkolenia i możliwość doskonalenia posiadanych umiejętności.

Seito Polska jest najszybciej rozwijającym się dostawcą outsourcingu procesów... logistycznych i okołoprodukcyjnych.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w dostarczaniu kompleksowych usług w ramach obsługi procesów logistycznych i produkcyjnych. Dzięki dostępowi do najnowszych osiągnięć technologicznych oraz wdrożeniu nowoczesnych metod zarządzania opartych na filozofii Lean Management, Seito Polska cieszy się zaufaniem największych światowych koncernów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji