Koordynator zleceń z językiem niemieckim

EuropaJOB Sp. z o.o.

Kraków, 31-515, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• Aktywne poszukiwanie zleceń, partnerów biznesowych z branży opiekuńczej na rynku niemieckim,
• Mailowa i telefoniczna obsługa klienta niemieckojęzycznego,
• Budowanie długotrwałych relacji z klientem oraz personelem opiekuńczym,
• Organizacja i koordynacja wyjazdu i pobytu personelu opiekuńczego za granicą,
• Kompleksowa obsługa kontraktów,
• Współpraca z pozostałymi działami w zakresie realizowanych działań,
• Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z potencjalnymi klientami,

Dołączając do nas zyskujesz:
• Pracę w młodym i sympatycznym zespole oraz wsparcie i pomoc w bieżącej pracy,
• Pakiet szkoleń merytorycznych z zakresu opieki nad osobami starszymi,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Niekorporacyjną atmosferę,
• Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet benefitów,
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwijającej się firmie,

Wymagania

Wymagania:
• Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2
• Doświadczenie na samodzielnym stanowisku (mile widziane w branży opiekuńczej)
• Samodzielność w wykonywanych obowiązkach
• Komunikatywność, kreatywność oraz dobra organizacja pracy
• Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji
• Asertywność i umiejętności negocjacyjne
• Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Medycyna / Służba zdrowia