Seito Polska Sp. z o.o.

Koordynator wydziału

Miejsce pracy: Dębica

Jesteśmy lidrem na rynku outsourcingu transportu wewnętrznego, świadczymy usługi dla największych światowych marek.

Naszym celem jest dostarczanie usług o najwyższej jakości zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

KOORDYNATOR WYDZIAŁU

OBOWIĄZKI:
- Zarządzanie wydziałem produkcyjnym,
- Zarządzanie zespołem pracowników,
- Organizacja i nadzór nad przebiegiem pracy,
- Dbanie o stan techniczny wózków,
- Nadzór nad dokumentacją.

WYMAGANIA:
- Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- Wykształcenie min. średnie,
- Umiejętność kierowania zespołem, organizacji pracy własnej, zdolności analityczne,
- Mile widziane uprawnienia operatora wózków widłowych.

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku
- dodatkowe ubezpieczenie na życie
- prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową FITPROFIT
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, od poniedziałku do piątku
- bezpieczne środowisko pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.