Koordynator Warsztatu / Lider Serwisu (Mechanika/Elektronika)

Michael Page

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Michael Page Michael Page

Z racji na dynamiczny rozwój organizacji firma poszukuje ambitnej, poszukującej wyzwań osoby, która wzmocni zespół warsztatu o kompetencje specjalistyczne i liderskie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowym firma z branży poligraficznej z okolic Kędzierzyna-Koźla, która z racji na nowe projekty i dynamiczny rozwój poszukuje Lidera/Koordynatora Warsztatu Serwisowego.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Koordynację i zarządzanie zadaniami w zakresie napraw, testów, uruchomień i ewentualnych wymian urządzeń zlokalizowanych u kontrahentów (działania te odbywać się będą w warsztacie firmowym);
  • Raportowanie działań pracy warsztatu do przełożonego;
  • Analizę trendów długoterminowych zachodzących w branży Klienta;
  • Koordynowanie zespołu warsztatowego i priorytetyzowanie działań w oparciu o czynniki biznesowe;
  • Planowanie pracy warsztatu/serwisu;
  • Dbanie o zabezpieczenie odpowiednich stanów magazynowych (urządzenia oraz części zamienne) w celu zabezpieczenia interesów kontrahentów spółki (silna współpraca z działem sprzedaży).

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, elektronika lub IT);
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub predyspozycje liderskie;
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. B2 (niezbędne z racji konieczności komunikowania się z oddziałem firmy w Niemczech).

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o międzynarodowych strukturach;
  • Możliwość rozwoju osobistego;
  • Pracę w zgranym, międzynarodowym zespole w sprzyjającej atmosferze;
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych;
  • Benefity pozapłacowe.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kędzierzyn-Koźle
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page