Koordynator w dziale handlowym

Afpro Filters Sp. z o.o.

Tuchola, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

OPIS

Firma AFPRO Filters jest członkiem światowej korporacji Filtration Group, w skład której wchodzą czołowi liderzy międzynarodowego rynku filtracji powietrza. Uważamy, że każdy ma prawo do czystego powietrza, dlatego też naszym głównym celem jest osiągnięcie zdrowego środowiska życia.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główny cel stanowiska:

Koordynowanie procesu obsługi klienta biznesowego, odpowiedzialność za jakość procesów pośrednio sprzedażowych

Miejsce pracy:

Tuchola

 Podstawowe zadania i obowiązki:

Ø  Prowadzenie promocji i sprzedaży produktów firmy,

Ø  Nawiązywanie i utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z klientami,

Ø  Okazjonalny udział w spotkaniach z czołowymi klientami,

Ø  Przygotowywanie wycen i kalkulacji cenowych w oparciu o bieżące koszty produkcji,

Ø  Odpowiadanie na zapytania techniczne od klientów,

Ø  Obsługa przychodzących zamówień w oparciu o wymagania klientów,

Ø  Uczestniczenie w rozwoju istniejących i pozyskiwaniu nowych rynków zbytu,

Ø  Obsługa posprzedażowa: rozpatrywanie reklamacji; udostępnianie klientom dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

Ø  Duże wsparcie merytoryczne na etapie obejmowania nowego stanowiska;

Ø  Stabilne zatrudnienie i systematyczny rozwój dopasowany do potrzeb i aspiracji pracownika;

Ø  Możliwość doskonalenia języka angielskiego poprzez uczestnictwo w kursach organizowanych w siedzibie pracodawcy

Ø  Możliwość finansowania szkoleń i kursów zawodowych;

Ø  Pakiety ubezpieczeń na życie dla siebie i członków rodziny w korzystnych wariantach;

Ø  Prywatna opieka medyczna na bardzo preferencyjnych warunkach

Ø  Uczestnictwo w ciekawych projektach integracyjnych tworzonych z myślą o pracownikach firmy;

Wymagania

Oczekujemy:

Ø  Wykształcenia min. średniego – mile widziane wyższe

Ø  Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym pozwalającym na swobodny kontakt z klientami z różnych krajów,

Ø  Wysokiego poziomu zaangażowania w wykonywaną pracę,

Ø  Znajomości pakietu Office,

Ø  Punktualności, odpowiedzialności, bardzo dobrych zdolności interpersonalnych,

Ø  Doświadczenie w obsłudze klienta,

Ø  Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów ERP w szczególności AX Dynamics,

Prezentacja firmy

AFPRO Filters od powstania w 1979 roku pełni wiodącą rolę na międ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi