Koordynator Utrzymania Ruchu

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Propozycja zawodowa dla osób, które posiadają doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu i chcą rozwijać się w obszarze zarządzania UR.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG. Poszukujemy zaangażowanych i nastawionych na dalszy rozwój Koordynatorów w Dziale Utrzymania Ruchu.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie pracą zespołu w zakresie zapewnienia sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Opracowywanie, nadzorowanie i realizacja działań prewencyjnych oraz usuwanie awarii dla maszyn, urządzeń,
  • Rozliczanie pracowników podległej zmiany z wykonania i statusu prac,
  • Raportowanie zmiany i statusu prac przełożonemu,
  • Nadzór nad bezpieczeństwem pracowników,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Ścisła współpraca z obszarem produkcji.

Profil kandydata

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe),
  • Praktyczne doświadczenie na stanowisku mechanika/ elektryka/ elektromechanika/ automatyka,
  • Roczne doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem,
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Stabilna współpraca w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Realne możliwości dalszego rozwoju w ramach struktur
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page