Koordynator Utrzymania Ruchu

Gi Group Poland S.A.

Piekary Śląskie, śląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Zadania:

  • zarządzanie pracą zespołu mechaników, elektryków, automatyków
  • konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych
  • prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie Utrzymania Ruchu
  • współpraca z Działem Narzędziowni, Działem IT, Działem Produkcyjnym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny, dokumentację
  • uprawnienia SEP oraz umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
  • umiejętność budowania zespołu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatków
  • szkolenia i możliwość doskonalenia umiejętności
  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej
  • 'wczasy pod gruszą'
  • bonusy świąteczne- karty prezentowe
  • możliwość korzystania z karty sportowej
  • dofinansowanie do posiłków
  • spotkania, wydarzenia integracyjne

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.