Koordynator Utrzymania Ruchu

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację pracy działu utrzymania ruchu, wdrożenie TPM-u oraz wymianę parku maszynowego w kolejnych latach

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma z branży opakowań dla przemysłu i FMCG

Opis stanowiska

  • Koordynacja pracy działu utrzymania ruchu i nadzór nad podległym zespołem
  • Regularne prowadzenie przeglądów maszyn (planowanie i realizacja działań prewencyjnych)
  • Wdrażanie TPM-u na podległym obszarze
  • Zarządzanie budżetem, rekrutacja pracowników, nadzór nad magazynem części zamiennych i zakupami
  • Koordynacja planowanego projektu wymiany parku maszynowego

Profil kandydata

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (branża tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w konserwacji i naprawach: instalacji elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub zawodowe elektryczne/mechaniczne
  • Znajomość rysunku technicznego, odczytywanie i analiza schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość prowadzenia ciekawych projektów i wdrażania systemów tj. TPM w obszarze utrzymania ruchu
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia zatrudnienia; półroczna premia
  • Pakiet dodatków tj. lekcje j. angielskiego, ubezpieczenie grupowe, pakiet opieki medycznej, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie karty sportowej)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page