Koordynator Utrzymania Ruchu FMCG / Maintenance Coordinator FMCG - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej w branży FMCG, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania kandydatów na stanowisko:

Koordynator Utrzymania Ruchu FMCG / Maintenance Coordinator FMCGMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Zarządzanie Zespołem: Nadzór nad podległymi pracownikami, motywacja i koordynacja działań w celu osiągnięcia wyznaczonych celów.
  • Rozwój Parku Maszynowego: Planowanie i nadzór nad modernizacjami, przeglądami oraz naprawami maszyn produkcyjnych.
  • Raportowanie i Analiza Wydajności: Sporządzanie raportów z prac, analiza efektywności oraz wdrażanie usprawnień.
  • Prowadzenie projektów w obszarze UR

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w dziale utrzymania ruchu, w firmie z branży FMCG,
  • Znajomość mechaniki maszyn i urządzeń, umożliwiająca prowadzenie napraw oraz konserwacji,
  • Znajomość systemów sterowania opartego na PLC oraz sterowników SIMENS,
  • Znajomość systemów wizualizacji,
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz kreatywnego rozwiązywania problemów. Umiejętności dyplomatyczne i opanowanie w sytuacjach stresowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Auto służbowe,
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • Okresowe wyjazdy na targi branżowe i wizytacje firm krajowych i zagranicznych,
  • Możliwość rozwoju kompetencji w obszarze programu SAP,
  • Szkolenia rozwojowe,
  • Kartę Multisport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.