Koordynator sprzedaży - dział handlowy

EkoNorm Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i przygotowywanie dokumentacji handlowej (specyfikacji, wycen, ofert, umów, faktur),
  • obsługa korespondencji, tworzenie i archiwizowanie dokumentów, dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • inicjowanie spotkań z klientami oraz budowa długotrwałych relacji,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • praca z wykorzystaniem baz danych, CRM oraz pakietem MS Office,
  • inne prace administracyjne i biurowe.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Ochrona Środowiska, Handel, Marketing),
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych,
  • dobra komunikacja w zespole,
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, MS Excel),
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki i kreatywne działanie,
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz zarządzanie czasem,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży i utrzymywania trwałych i dobrych relacji z klientami,
  • doświadczenie w obszarze marketingu i reklamy,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Czym się zajmujemy na co dzień – znajdziesz na naszej stronie – www.ekon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca