ManpowerGroup Sp. z o.o.

Koordynator sortowni

Miejsce pracy: Długołęka, Oleśnica, Wrocław

Miejsce pracy: Długołęka

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z naszym klientem
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w dobrej atmosferze
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży TSL - min. 2 lata
  • Uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego na obsługę wózków widłowych
  • Wiedza na temat procesów logistycznych i transportowych
  • Umiejętność zarządzania zespołem - budowanie zaangażowania
  • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów, umiejętność efektywnego działania, również pod wpływem stresu
  • Umiejętności organizowania pracy i skutecznego koordynowania działań podległego zespołu
  • Doświadczenie w organizacji pracy zmianowej
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy oraz do samorozwoju
  • Mile widziana znajomość programów TMS

Zadania:

  • Właściwa organizacja pracy terminala przeładunkowego (tzw. cross-dock)
  • Zarządzanie procesami operacyjnymi na hali magazynowej
  • Zapewnienie efektywnej kosztowo obsługi przesyłek drobnicowych krajowych i międzynarodowych
  • Zapewnienie utrzymania odpowiedniego poziomu jakości serwisu w zakresie obsługi przesyłek
  • Minimalizacja ryzyka uszkodzeń przeładunkowych
  • Zapewnienie zasobów ludzkich i rzeczowych w podległym obszarze działania
  • Współpraca z pozostałymi działami operacyjnymi oraz podwykonawcami
  • Zapewnienie wymaganego obiegu dokumentów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy