BINGO Centrum bram, ogrodzeń i automatyki
Nowoczesna, rodzinna i podobno fajna firma,
regionalny lider w swojej branży z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku

szuka osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR SERWISU

Miejsce pracy: Wrocław

Jeden z naszych współpracowników podjął decyzję o rozpoczęciu pracy na swój rachunek i w związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław – Psie Pole

Zakres obowiązków jaki chcemy Ci powierzyć:

• obsługa Klienta w zakresie zleceń serwisowych

• koordynacja i ustalanie harmonogramu zleceń dla serwisantów i ekip montażowych

• przygotowanie i monitoring ofert handlowych związanych z usługami serwisowymi

• opracowywanie zamówień części zamiennych i kontrola ich realizacji, prowadzenie gospodarki magazynowej w podległym magazynie serwisowym i samochodach serwisowych

• kompletacja dokumentacji odbiorowej i fakturowanie wykonanych zleceń

• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów do obsługi serwisowej

• pomoc przy rozładunku dostaw

Naszym Pracownikom oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• unormowane godziny pracy 7,30 – 15,30

• współpracę z sympatycznym i zgranym zespołem ludzi

• stabilne wynagrodzenie stałe oraz prowizja od zrealizowanego zysku serwisu

• wszystkie niezbędne narzędzia do sprawnej realizacji postawionych zadań

• szkolenia wdrażające do pracy, jak i rozszerzające zakres posiadanej wiedzy

Bardzo byśmy chcieli abyś wniósł wymienione poniżej kompetencje:

• otwartość na kontakt z Klientem

• wysoka kultura osobista

• bardzo dobra organizacja czasu i stanowiska pracy

• wytrwałość w osiąganiu zakładanych celów

• samodzielność, zaangażowanie i chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• dobra znajomość topografii Wrocławia i Dolnego Śląska

• praktyczna znajomość obsługi komputera (edytory tekstu, programy CRM, programy do fakturowania )

• wykształcenie średnie ( kierunki techniczne są mile widziane)

• podstawowa znajomość zasad prowadzenia gospodarki magazynowej

• prawo jazdy kategorii B (minimum 2 lata)

• dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy pracy w dziale utrzymania ruchu lub w dziale serwisowym i posiadanie czynnych uprawnień na wózki widłowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj nas na www.bingo.wroclaw.pl