Koordynator Realizacji Zamówień

Michael Page

Legnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Koordynator Realizacji Zamówień w ramach centralnej funkcji odpowiadać będzie za współpracę z kluczowymi klientami (B2B) firmy w regionie, rozwijać i wzmacniać relacje i nadzorować efektywność procesu realizacji zamówień i dostaw. Osoba ta raportować będzie bezpośrednio do centrali firmy do Regional Customer Service Managera i współpracować z kilkoma zakładami produkcyjnymi firmy w Europie w tym zakładem w Polsce.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, uznany w regionie i atrakcyjny pracodawca, który w związku z projektem rozwoju zakładu produkcyjnego w Polsce oraz międzynarodowych struktur, poszukuje do swojego zespołu doświadczonego w obszarze obsługi klienta Koordynatora Realizacji Zamówień.

Opis stanowiska

Współpraca z regionalnymi i lokalnymi zespołami Obsługi Klienta w obszarze realizacji zamówień

Raportowanie do Regionalnego Managera Obsługi Klienta w centrali firmy w Niemczech

Utrzymywanie kontaktu z klientami, rozwijanie i wzmacnianie relacji

Współpraca z działami produkcji i łańcucha dostaw i śledzenie potencjalnych ryzyk związanych z zamówieniami i wdrażanie działań minimalizujących ryzyka opóźnień

Monitorowanie i analiza ryzyk związanych z dostawami

Ścisła współpraca z działem Obsługi Klienta, Planowania oraz Jakości w celu ustalenia priorytetów produkcji oraz wysyłek towaru

Koordynowanie działań wszystkich zaangażowanych działów w sytuacjach kryzysowych, reklamacjach lub eskalacjach klientów

Identyfikowanie przyczyn źródłowych problemów w łańcuchu dostaw, proponowanie i wdrażanie działań naprawczych z pozostałymi działami w ramach doskonalenia procesów

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe kierunkowe Ekonomiczne, Logistyczne lub pokrewne

Doświadczenie w obszarze Customer Service w firmie produkcyjnej Tier1 Automotive (warunek konieczny)

Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich decyzji.

Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne negocjacyjne.

Umiejętność budowania relacji.

Wysokie umiejętności pracy w zespole i koordynacji pracy niezależnych zespołów.

Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (oraz mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej dobrym)

Doświadczenie w pracy w systemie SAP i MS Excel

Znajomość narzędzi jakościowych oraz specyfikacji jakościowych IATF

Oferujemy

Atrakcyjna funkcja regionalna w międzynarodowym zespole w obszarze Customer Service firmy produkcyjnej

Konkurencyjne wynagrodzenie + premia

Umowa o pracę

Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, liczne kursy wewnętrzne i szkolenia zewnętrzne

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Legnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page