Koordynator projektu

OTTO Work Force

Inwałd, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Inwałd

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do wykonywania prac związanych z koordynowaniem projektów:

Numer referencyjny: IS/PRDSI/09/2020

Zakres zadań:

- koordynowanie działań związanych z bezpośrednim prowadzeniem projektu (kontrola jakości);

- kierowanie podległym zespołem pracowników (wyznaczanie i delegowanie zadań, szkolenia pracowników);

- przygotowanie dokumentacji;

- nadzór nad wykonaniem planu projektowego.

Oferujemy:

- umowa o prace tymczasową po okresie próbnym

- w okresie próbnym umowa zlecenie

- terminowe wynagrodzenie

- praca zmianowa

- pracę dla renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem

Wymagania:

- komunikatywny język angielski

- Zaangażowanie ponad doświadczeniem, to drugie na pewno zdobędziesz u nas!

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt z :

Agencją Pracy OTTO

lub o przesyłanie aplikacji z dopiskiem „Koordynowanie projektem”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.