Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator projektu

Zakres obowiązków:

  • Przejmowanie przydzielonego przez dział marketingu i sprzedaży klienta, ustalenie zasad współpracy
  • Przeprowadzanie wywiadu z klientem oraz określanie jego potrzeb, negocjacje
  • Przygotowanie projektów pod zamówienie oraz ich wycena
  • Wykonywanie pomiarów dotyczących realizowanych projektów
  • Zawieranie umów i koordynacja z działem kadrowo-finansowym
  • Tworzenie szczegółowych projektów technicznych w programie projektowym (Corpus, SketchUp)
  • Monitorowanie realizacji zamówienia na etapie produkcji, magazynowania i montażu
  • Zarządzanie pracą pracowników działu

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość programów: AutoCAD, SketchUp, Corpus, SolidWorks lub równoważnych

Prezentacja firmy

LTR1 to producent mebli sklepowych i biurowych. Działamy na terenie całe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi