Koordynator Projektu Telekomunikacyjnego (SDIP)

FONON Sp. z o.o.

Tarnobrzeg, podkarpackie

FONON Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie należy do grupy kapitałowej WASKO S.A., która zatrudnia ponad 1000 pracowników w całej Polsce.

Spółka FONON w konsorcjum z firmą Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. jako generalny wykonawstwa realizuje projekt pn. "Budowa infrastruktury systemu ERTMS/GSM-R na liniach kolejowych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach NPW ERTMS Część 1 zamówienia" na zlecenie PKP Polskich Linii Kolejowych.

GSM-R to system bezprzewodowej łączności cyfrowej dla kolei, jeden z dwóch kluczowych elementów Europejskiego Systemu Zarządzania Ruchem Kolejowym ERTMS. System GSM-R zapewnia komunikację głosową oraz transmisję danych na potrzeby eksploatacji i utrzymania infrastruktury kolejowej oraz zarządzania ruchem pociągów.

Miejsce pracy: Tarnobrzeg

Zakres obowiązków:

  • Nadzór oraz koordynacja pracy podwykonawców
  • Realizacja założonego harmonogramu
  • Współpraca z Kierownictwem Projektu oraz raportowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w realizacji projektów telekomunikacyjnych/elektrycznych,
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Projektu/Koordynatora Projektu/Asystenta
  • Umiejętności analizy dokumentacji technicznej
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność komunikacji oraz pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze Systemów Dynamicznej Informacji Pasażerskiej
  • Doświadczenie w obszarze Systemu Monitoringu Wizyjnego
  • Uprawnienia budowlane (telekomunikacyjne lub elektryczne)
  • Doświadczenie w projektach kolejowych PKP PLK

W zamian oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazna atmosferę pracy
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • realny wpływ na realizowane projekty
  • atrakcyjne narzędzia pracy
  • opiekę medyczną dla Pracowników
  • grupowa ofertę ubezpieczeniową
  • spotkania integracyjne w gronie współpracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.