Koordynator projektów optymalizacyjnych

Łyszkowice, łódzkie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Główne zadania

  • Identyfikacja obszarów do poprawy, analiza oraz optymalizacja procesów zgodnie z metodologią Lean Management
  • Wdrażanie i doskonalenie narzędzi metodycznego rozwiązywania problemów 5Why, Raport A3 i itp.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji (instrukcje, procedury)
  • Prowadzenie i koordynacja projektów optymalizacyjnych, automatyzujących i usprawniających pracę w laboratorium
  • Powadzenie szkoleń i warsztatów z narzędzi Lean
  • Propagowanie narzędzi Lean
  • Współpraca z koordynatorami projektów optymalizacyjnych w innych działach
  • Raportowanie i komunikowanie rezultatów działań

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Praktyczna znajomość narzędzi doskonalenia – Lean Management (VSM, 5S, Six Sigma, Kanban, etc.)
  • Doświadczenie w zakresie realizacji samodzielnych projektów
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym na analogicznym stanowisku (preferowany segment FMCG lub farmacja)
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu
  • Zdolności analityczne, rozumienie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) oraz zależności między nimi
  • Umiejętność przeprowadzania audytów, kontroli
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word)

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Kontrola jakości