Koordynator Produkcji z j. angielskim

Gi Group Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

• Prowadzenie i rozwój działań związanych z marketingowym wsparciem sprzedaży
• Doskonalenie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze produkcji i dystrybucji próbek materiałowych
• Zarządzanie zamówieniami z zakresu produkcji marketingowej, w tym zamówieniami dziennymi i długoterminowymi na próbki materiałowe
• Planowanie i koordynacja pracy zespołu konfekcjonowania próbek materiałowych
• Zapewnienie wysokiej efektywności pracy zespołu i realizacji projektów
• Komunikacja i raportowanie statusów zamówień
• Zarządzanie stanem magazynowym materiałów promocyjnych, gotowych próbek materiałowych, opakowań oraz materiałów do produkcji próbek materiałowych
• Współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami oraz dostawcami wewnętrznymi
• Koordynacja międzynarodowych wysyłek materiałów promocyjnych i próbek materiałowych
• Kontrola kosztów i raportowanie KPI dla prowadzonych działań

Wymagania:

• Doświadczenie z zakresu zarządzania projektami produkcyjnymi w międzynarodowej organizacji
• Bardzo dobra komunikacja w języku angielskim
• Doświadczenie w koordynacji prac zespołu
• Doskonała organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
• Systematyczność i umiejętność analitycznego raportowania
• Samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów
• Dobra znajomość programów w pakiecie MS Office
• Znajomość systemów ERP i CRM będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu
• Przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole (możliwość poszerzania swoich kompetencji językowych)
• Udział w szkoleniach, możliwość poszerzania swoich kompetencji
• Bogaty pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.