Koordynator procesu strategicznego

Wago-Elwag Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od 70 lat na światowych rynkach i prawie 30 lat w Polsce produkujemy i dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy WAGO.

Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy.

Miejsce pracy: Wrocław

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub o profilu zarządzanie
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem strategią lub projektami
  • doświadczenie jako kierownik projektu z dowolną certyfikacją (CAPM, PMP, Prince 2, IPMA)
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu Office 365 na wysokim poziomie
  • dobra znajomość języka angielskiego lub j. niemieckiego na poziomie B2
  • znajomość specyfiki pracy firmy produkcyjno-handlowej o globalnym zasięgu
  • komunikatywność (na wszystkich szczeblach organizacji), łatwość w nawiązywaniu relacji, sumienność oraz dobra organizacja pracy
  • gotowość do podjęcia pracy we Wróblowicach (pow. średzki) w późniejszym okresie zatrudnienia (od sierpnia 2023),obecne miejsce pracy: Wrocław

Mile widziane

  • wiedza i doświadczenie w zakresie rozwoju i implementacji strategii firmowych (np. Scrum, Design Thinking, Objective Key Results, Business Model Canvas)

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za działania związane z zarządzaniem procesem strategicznym w firmie (planowanie, monitorowanie, kontrolowanie, optymalizacja)
  • aktywny udział w spotkaniach dotyczących strategii – inicjowanie i organizowanie we współpracy z biurem strategii
  • nadzór nad dostarczeniem kompleksowej strategii we współpracy z dyrekcją, osobami odpowiedzialnymi oraz konsultantem zewnętrznym
  • koordynacja wdrożenia zmian działaniach strategicznych po okresowych przeglądach i corocznej rewizji strategii
  • przygotowywanie materiałów, artykułów oraz prezentacji efektów prac nad strategią
  • realizacje projektów strategicznych zgodnie z metodologią WAGO (PMI)
  • współpraca z centralą spółki w Niemczech

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uznaniowe
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • dedykowane szkolenia
  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie, posiłki w atrakcyjnych cenach
  • darmowy parking dla pracowników
  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia
  • ZFŚS - karty podarunkowe na święta oraz wsparcie w trudnych sytuacjach losowych
  • bonus do 2000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy
  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: „Akcja jabłko”, „Rowerowe WAGO” oraz wiele innych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.