Koordynator Procesów Obsługi Klienta

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Jeśli masz doświadczenie w obszarze optymalizacji i rozwoju narzędzi w oparciu o system klasy ERP po stronie firmy produkcyjnej i chcesz mieć wpływ na kształtowanie wewnętrznych procedur ta oferta jest dla Ciebie!

Informacje o kliencie

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Koordynator Procesów w obszarze Obsługi Klienta

Lokalizacja: Poznań

Opis stanowiska

  • Wsparcie Lidera Zespołu Obsługi Klienta w rozwoju procesów oraz narzędzi w ramach systemu ERP, doskonalenie efektywności operacyjnej,
  • Dbałość o utrzymanie bliskich relacji z klientami, zarządzanie informacjami i dokumentacją eksportową niezbędną do realizacji zamówień,
  • Zarządzanie procesem wysyłek do klientów, odpowiedzialność za rozwijanie standardów i wewnętrznych procedur, w oparciu o uwzględnienie kosztów, optymalizacji,
  • Współpraca z innymi działami w organizacji.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy z systemami komputerowymi klasy ERP - preferowana znajomość SAP oraz doświadczenie we wdrażaniu i testowaniu nowych rozwiązań,
  • Doświadczenie przy procedurach i dokumentacji importu/exportu w firmie produkcyjnej lub doświadczenie w FMCG w obszarze logistyki i/lub obsługi klienta,
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, logistyczne lub pokrewne),
  • Zdolności analityczne, doświadczenie w pracy z dużą ilością danych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
  • Doświadczenie we współpracy z partnerami/kontrahentami zagranicznymi mile widziane.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • Wsparcie techniczne w trakcie wdrożenia na stanowisko pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia zapewniane przez pracodawcę.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page