Koordynator Pracowników Tymczasowych z znajomością j.ukraińskiego

Work Service S.A.

Poznań, wielkopolskie

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • zabezpieczenie ciągłości zatrudnienia u Klienta poprzez dostarczenie odpowiedniej ilości wykwalifikowanych pracowników/zleceniobiorców
  • zarządzanie systemem rekrutacyjnym
  • weryfikacja dokumentacji koniecznej do zatrudnienia, przedłużenia pobytu - zabezpieczenie terminowości uzyskiwania dokumentów
  • uprawniających do pobytu w Polsce ( pozwolenie typu A, karta pobytu )
  • obsługa zatrudnionych w procesie adaptacji zawodowej ( min. badania wstępne, uzyskania kont bankowych, aktywacji kart sim, szkolenie bhp, zakwaterowanie )
  • koordynowanie przyjęcia i przywiezienia grupy na miejsce zakwaterowania
  • poszukiwanie oraz weryfikacja miejsc noclegowych na podległym terenie
  • tworzenie grafików czasu pracy
  • nawiązywanie, przedłużanie oraz rozwiązywanie umów z personelem
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji personalnej
  • raportowanie i rozliczanie ewidencji czasu pracy
  • współudział w szkoleniu w pierwszym dniu pracy oraz oprowadzenie po terenie Zakładu Pracy
  • udział w tłumaczeniu rozmów, dokumentacji
  • bieżąca współpraca z klientami oraz zatrudnionymi pracownikami
  • przygotowywanie raportów na potrzeby Klientów i wewnętrznych potrzeb spółki
  • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz Spółki
  • świadczenie usług na rzecz klienta z należytą starannością i terminowością
  • obszar koordynacji: wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie
Wymagania:
  • znajomości języka rosyjskiego bądź ukraińskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w obszarze obsługi klienta/administracji/rekrutacji
  • dyspozycyjności i elastyczności
  • dobrej organizacji pracy, systematyczności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych – warunek konieczny
Oferujemy:
  • możliwość samodzielnego podejmowania decyzji i tworzenia strategii rekrutacyjnych
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności + premia za osiągane wyniki
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy Kapitałowej
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu
  • swobodną kulturę organizacyjną
  • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania obowiązków służbowych
  • dostęp do szerokiej gamy dodatków pozapłacowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.