Koordynator pracowników, RACIBÓRZ

śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

• nadzór nad pracownikami i jakością wykonywanej przez nich pracy
• odpowiedzialność w zakresie wyrabianych norm
• zbudowanie własnego zespołu (ok. 30 osób)
• rozwiązywanie bieżących problemów w trakcie realizacji zlecenia
• bezpośredni kontakt z klientem i Adecco

To co możemy Ci zaoferować:

• pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• pracę od poniedziałku do piątku
• atrakcyjne wynagrodzenie
• benefity w postaci karty sportowej OK System oraz dodatkowego ubezpieczenia
• konkursy dla Pracowników z ciekawymi nagrodami oraz bony zniżkowe

Oferta dotyczy pracy stałej

Chcesz poznać szczegóły?

Prześlij CV przez formularz aplikacyjny

Masz znajomych, którzy poszukują pracy? Poleć im Adecco! Mamy więcej wolnych miejsc pracy!

Numer referencyjny: KP/H/01/19/TCH/AR

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Praca na produkcji