KOORDYNATOR POGOTOWIA ENERGETYCZNEGO

FBSerwis S.A.

Gdańsk, pomorskie

Dołącz do nas! FBSerwis S.A. poszukuje do pracy w Gdańskim Porcie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Przewidywany termin zatrudnienia: luty 2020

Poznaj naszą firmę: www.fbserwis.pl

Mamy dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Perspektywę długotrwałej współpracy
  • Płatne nadgodziny
  • Finansowanie uprawnień SEP
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas.;
  • Ubezpieczenie grupowe Allianz
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • Dofinansowanie karty MultiSport

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja prac pogotowia energetycznego
  • Wykonywanie przełączeń na rozdzielni 15kV oraz 110kV
  • Przyjmowanie zgłoszeń o awariach
  • Prowadzenie dziennika ruchu
  • Obserwowanie aparatury pomiarowej

  • Posiadasz świadectwo kwalifikacji SEP E i D powyżej 1kV
  • Posiada doświadczenie przy utrzymaniu sieci energetycznej 15kV
  • Możesz pracować w systemie zmianowym

Proces rekrutacji:

Telefoniczna rozmowa rekrutacyjna → Spotkanie z osobą decyzyjną → Złożenie oferty pracy wybranym kandydatom

Jeśli masz CV – WYŚLIJ (Pamiętaj o formule RODO)

*Uprzejmie informujemy, że rozmowy telefoniczne i spotkania bezpośrednie realizowane są z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ (przycisk po prawej stronie ogłoszenia).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
FBSerwis S.A. FBSerwis S.A.