Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.
Czy oglądając "Klan" zastanawiałeś się, gdzie są tak nowoczesne kliniki, jak ta należąca do serialowego doktora Lubicza? Jej nazwa "Elmed" to nie przypadek. Pierwowzorem i pierwszym planem zdjęciowym był nasz oddział na Zaciszu. Założona w 1993 roku przychodnia była tak innowacyjna, że zainspirowała twórców serialu. Teraz jesteśmy spółką notowaną na GPW, a w skład Grupy ENEL-MED wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej i medycyny sportowej. Pracuje u nas ok. 4000 osób, a obsługujemy ponad 700 000 pacjentów.

Koordynator pielęgniarek

Miejsce pracy: Poznań

Zadania na tym stanowisku:

  • koordynacja pracy zespołu pielęgniarskiego w oddziale,
  • zarządzanie grafikami i czasem pracy,
  • optymalizację kosztów,
  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi pacjenta w zarządzanym obszarze.

Więcej o oddziale Kupiec Poznański.

U kandydatów poszukiwane:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem mile widziane,
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność podejmowania decyzji, inicjatywa oraz przedsiębiorczość,
  • ukończenie kursów specjalistycznych i kwalifikacyjnych w zakresie pielęgniarstwa (EKG, reanimacja i resuscytacja krążeniowo- oddechowa, szczepienia ochronne),
  • znajomość programów MS Office (Word, Excel),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację z pacjentem.

Proponujemy:

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającym się ogólnopolskim Centrum Medycznym o stabilnej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w ramach (umowa o pracę lub działalność gospodarcza),
  • opiekę medyczną w najlepszym centrum medycznym w Polsce:)
  • pakiet sportowy,
  • przyjazną atmosferę pracy.