Koordynator oddziału

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1138557

Dla naszego klienta, nowoczesnej kliniki zajmującej się wdrażaniem nowych metod diagnostycznych i leczniczych poszukujemy kandydata na stanowisko Koordynatora oddziału.

Region: Katowice

Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu placówką medyczną
  • silnie rozwinięte kompetencje menedżerskie
  • bardzo dobra orientacja w aktach prawnych związanych z nadzorowanym obszarem,
  • doświadczenia we współpracy z instytucjami zewnętrznymi (m.in. NFZ, Sanepid),
  • przygotowywania ofert konkursowych do NFZ,
  • zdolności analityczne oraz organizacyjne
  • gotowość do podejmowania samodzielnych decyzji
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy z podległymi zespołami

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie placówką medyczną,
  • kierowanie dużym i ambitnym zespołem,
  • zapewnienie ciągłości świadczenia usług Kliniki (m.in. obsługa pacjenta zgodna ze standardem, organizacja pracy i zasobów w placówce, koordynowanie usług podwykonawczych),
  • realizacja celów biznesowych - odpowiedzialność za budżet, przychody oraz zarządzanie kosztami,
  • pozyskiwanie kadry medycznej,
  • analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju,
  • dbanie o stały rozwój dotyczący jakości świadczonych usług,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku placówki,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami,
  • właściwe prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • sporządzanie raportów

Klient oferuje:
Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii,
Bardzo dobrą atmosferę pracy oraz integracyjne spotkania zespołowe.
Dużą samodzielność, odpowiedzialność oraz wyzwania w codziennej pracy dającą satysfakcję oraz ciągły rozwój

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland