Koordynator Narzędziowni (M/F)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z długoletnią historią, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Koordynatora Narzędziowni/Form.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to firma produkcyjna operująca w sektorze tworzyw sztucznych z rozpoznawalną marką na świetcie i ugruntowaną pozycją lidera na rynku, poszukująca dodatkowych kompetencji do swoich struktur.

Firma oferuje szeroki pakiet pozapłacowy, stabilność zatrudnienia i dobre wynagrodzenie.

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za obszar warsztatu narzędziowego w zakładzie

  • nadzór i koordynacja działań narzędziowni w zakresie utrzymania oprzyrządowania i narzędzi w optymalnym stanie technicznym
  • koordynacja działan i zadań pracowników narzędziowni
  • utrzymywanie najwyższej jakości i terminowości wykonywanych prac
  • uczestnictwo w projektach optymalizacji procesów, wprowadzanie innowacji i usprawnień
  • wsparcie produkcji w zakresie modyfikacji narzędzi
  • nadzór nad dokumentacją techniczną

Profil kandydata

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • doświadczenie w firmach prowadzących działalność produkcyjną
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem lecz nie jest konieczne

Oferujemy

  • szeroki zakres uprawnień i samodzielność w swoim obszarze
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i realizowanych zadań
  • atrakcyjną pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page