Koordynator/Lider ds. Ofertowania

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Koordynator/Lider

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest Generalny Wykonawca specjalizujący się w budowie obiektów produkcyjnych i magazynowych, handlowo-usługowych, biurowych oraz ekologicznych.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad procesem ofertowania kontraktów - analiza dokumentacji, propozycja koncepcji oraz optymalizacji
  • Kreowanie zespołowości i współpracy w zarządzanym teamie - delegowanie zadań, koordynacja międzybranżowa, wsparcie merytoryczne dla zespołu
  • Tworzenie optymalnych założeń koncepcyjnych dla pozyskiwanych kontraktów
  • Udział w negocjacjach z Klientem
  • Raportowanie o stanie prac nad poszczególnymi ofertami do Managera Zespołu
  • Dbałość o dobre relacje z Klientami i partnerami biznesowe

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe budownictwo lub architektura - warunek konieczny
  • Min. 3 letnie doświadczenie w budownictwie, w tym min. roczne w ofertowaniu jako SAMODZIELNY specjalista lub kosztorysant
  • Znajomość specyfiki budownictwa przemysłowego po stronie GW
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów
  • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office, AutoCad
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań i ponadprzeciętna kreatywność
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz skrupulatność w realizacji powierzonych zadań, a także umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży
  • Pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page