Koordynator/ Koordynatorka Sprzedaży na teren Polski północno-wschodniej

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

PLAYMOBIL

Opis stanowiska pracy

(województwa mazowieckie, podlaskie i warmińsko-mazurskie)

Twój zakres obowiązków:

  • planowanie i realizacja powierzonych zadań w wyznaczonym terenie przy wykorzystaniu różnorodnych środków wsparcia sprzedaży
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z naszymi partnerami handlowymi
  • kompleksowa obsługa i wsparcie klienta
  • obserwacja rynku oraz składanie raportów z podległego terenu
  • wdrożenie postanowień w zakresie dystrybucji, marketingu i planów budżetowych
  • działania na rzecz wzrostu rozpoznawalności marki PLAYMOBIL na rynku zabawek

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży zabawkarskiej
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • obowiązkowość i zaangażowanie
  • gotowość do podróży krajowych
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

Wymagania

  • pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • intensywne wdrożenie przed objęciem podległego regionu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (liczymy na nawiązanie wieloletniej współpracy)
  • premię uzależnioną od wyników sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • korzystanie z auta służbowego również w celach prywatnych

Horst Brandstätter Group jest międzynarodowym przedsiębiorstwem, zatrudniającym ponad... 4.200 pracowników na całym świecie. Poza siedzibą firmy znajdującą się w Zirndorf pod Norymbergą oraz czterema europejskimi zakładami produkcyjnymi, przedsiębiorstwo tworzy 12 spółek m.in. geobra Brandstätter Stiftung & Co. KG.

Znane marki PLAYMOBIL oraz LECHUZA są synonimem jakości, innowacji oraz stanowią wartość dodaną dla konsumentów. Zaangażowanie oraz wysoka motywacja wśród wszystkich pracowników są środkami do osiągnięcią wspólnego sukcesu na całym świecie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie