Koordynator/ Koordynatorka Sprzedaży na teren Polski północno-wschodniej

PLAYMOBIL

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

PLAYMOBIL
PLAYMOBIL, jeden z największych niemieckich producentów zabawek aktualnie poszukuje:

(województwa mazowieckie, podlaskie i warmińsko-mazurskie)

Twój zakres obowiązków:

  • planowanie i realizacja powierzonych zadań w wyznaczonym terenie przy wykorzystaniu różnorodnych środków wsparcia sprzedaży
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z naszymi partnerami handlowymi
  • kompleksowa obsługa i wsparcie klienta
  • obserwacja rynku oraz składanie raportów z podległego terenu
  • wdrożenie postanowień w zakresie dystrybucji, marketingu i planów budżetowych
  • działania na rzecz wzrostu rozpoznawalności marki PLAYMOBIL na rynku zabawek

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży zabawkarskiej
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • obowiązkowość i zaangażowanie
  • gotowość do podróży krajowych
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • intensywne wdrożenie przed objęciem podległego regionu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (liczymy na nawiązanie wieloletniej współpracy)
  • premię uzależnioną od wyników sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • korzystanie z auta służbowego również w celach prywatnych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.