Koordynator kontraktów

Polska Grupa Uzdrowisk

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Realizacja postępowań zakupowych.
  • Negocjacje z dostawcami.
  • Monitorowanie rynku
  • Przygotowywanie projektów umów
  • Uzgadnianie z usługodawcą szczegółów wdrożenia i funkcjonowania kontraktów.
  • Weryfikacja raportów dostarczanych przez usługodawcę i okresowa ocena funkcjonowania kontraktu.
  • Wnioskowanie zmian do umowy w zakresie funkcjonowania kontraktu.
  • Analiza funkcjonowania umowy i wprowadzenie nowych indeksów zakupowych.
  • Przygotowywanie wniosków o przeprowadzenie przetargów.
  • Udział w pracach zespołu przetargowego.
  • Uzgadnianie procedur współpracy z klientem wewnętrznym.
  • Weryfikacja jakości pracy usługodawców u klientów wewnętrznych.
  • Budżetowanie kontraktów i bieżąca kontrola realizacji budżetu (raportowanie odchyleń).

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ( mile widziane ekonomiczne).
  • Umiejętność prowadzenia projektów.
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Microsoft Office (mile widziane doświadczenie w pracy z programami bazodanowymi).
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętności interpersonalne.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność samodzielnego działania pod presją czasu.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Polska Grupa Uzdrowisk została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Finanse