KOORDYNATOR / INŻYNIER INSTALACJI SANITARNYCH

POWER HITT Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Firma POWER HITT Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie (biuro techniczno-handlowe w Katowicach)
specjalizująca się w montażu instalacji sanitarnych w budownictwie kubaturowym na terenie całej Polski,
poszukuje na stanowisko:

Firma GREEN HITT Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie (Biuro Techniczno – Handlowe w Katowicach) specjalizująca się w branży instalacji sanitarnych obiektów kubaturowych zatrudni na stanowisko – KOORDYNATOR/INŻYNIER INSTALACJI SANITARNYCH

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja projektów
  • Udział w koordynacji prac na budowie
  • Logistyka materiałowa
  • Wycena robót
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Inżynieria Środowiska
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość AutoCad i programów pokrewnych
  • Dobra orgazniacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się Spółce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość kształcenia i zdobywania nowych uprawnień
  • Przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.