Żabka Polska Sp. z o.o.
To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Koordynator Innowacji

Miejsce pracy: Poznań

Jako koordynator innowacji będziesz odpowiadał za identyfikację pomysłów cyfrowych, ich wstępną analizę oraz priorytetyzację. Będziesz spędzał czas w różnych działach starając się zrozumieć codzienną prace i zachodzące procesy. W oparciu o własną wiedzę jak i wyniki warsztatów Desing Thinking będziesz proponował innowacyjne rozwiązania. Rozwiązania te będą zbierane w listę projektów i uruchamiane zgodnie z priorytetami wynikającymi ze znaczenia dla biznesu i łatwości wdrożenia. W ramach możliwości będziesz również miał szansę wykazać się przy prowadzeniu wybranych projektów. To praca na pograniczu biura projektowego i konsultanta IT/cyfryzacji.

Twoje zadania:

  • Współpraca z innymi departamentami celem zrozumienia ich potrzeb biznesowych i potencjalnych pomysłów cyfrowych
  • Uczestnictwo w procesie analizy obecnych procesów i identyfikacji możliwości cyfryzacji
  • Tworzenie ankiet, przeprowadzanie wywiadów i warsztatów (np. Desing Thinking)
  • Szerzenie wiedzy dotyczącej innowacji i rozwiązań cyfrowych
  • Tworzenie listy pomysłów cyfrowych i układanie ich w potencjalne inicjatywy
  • Wstępna analiza kosztu i wpływu biznesowego inicjatyw
  • Prowadzenie mniejszych projektów cyfrowych jako kierownik projektu

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Zainteresowanie nowymi technologii
  • Doświadczenie w zbieraniu wymagań biznesowych i zarządzaniu projektami cyfrowymi min. 2 lata
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań
  • Doskonała komunikatywność oraz znajomość technik prezentacji
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Biegła umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • Znajomość metodytki Desing Thinking – mile widziane
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w consulting – mile widziane
  • Chęć rozwoju zawodowego
  • Chęć realizacji cyfrowych wyzwań i bardzo ciekawych projektów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zdobywanie doświadczenia przy zaawansowanych technologicznie projektach, realizowanych z partnerami z całego świata
  • Współtworzenie sukcesu jednej z najambitniejszych transformacji cyfrowych w Polsce
  • Realny wpływ na rozwój biznesu poprzez udział w projektach digitalowych
  • Pracę w zespole ekspertów w bardzo pozytywnej atmosferze
  • Pracę w centrum miasta
  • Pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".