Opis stanowiska pracy

-optymalizacja procesów zakupowych,
-realizowanie polityki współpracy z dostawcami
-nadzorowanie procesu zarządzania reklamacjami u dostawców
-pozyskiwanie nowych , alternatywnych źródeł dostaw,
-kierowanie procesami negocjacji handlowych kluczowych kategorii zakupowych.

Wymagania

-wykształcenie wyższe ,
-doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
-umiejętność podejmowaniu szybkich decyzji i reagowaniu na zmiany,
-inicjatywa własna, komunikatywność,
-umiejętność prowadzenia negocjacji z dostawcami

Prezentacja firmy

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Sprzedaż - Account Management