Koordynator działu serwisu

Perfect Consulting

Chwaszczyno, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting rekrutuje dla IZIPAK

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Chwaszczyno

Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

  • Przygotowywanie harmonogramu pracy działu serwisu i przydzielanie zleceń serwisantom
  • Prowadzenie i przechowywanie dokumentacji technicznej, raportów serwisowych, ewidencji maszyn i napraw
  • Zapewnienie odpowiedniego stanu części zamiennych i narzędzi niezbędnych do wykonywania prac serwisowych
  • Przygotowywanie ofert na wykonanie usług serwisowych i sprzedaż części zamiennych
  • Przyjmowanie zleceń montażu i napraw
  • Diagnoza stanu maszyn przeznaczonych do naprawy, naprawa gwarancyjna oraz pogwarancyjna maszyn

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w uparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe plus premie
  • Szereg świadczeń dodatkowych: m.in. ubezpieczenie grupowe, możliwości rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samodzielne stanowisko pracy

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne elektromechaniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego – min. B1
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność, otwartość

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis