Koordynator Działu Jakości - Dąbrowa Górnicza

Michael Page

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Michael Page Michael Page

  • Zarządzanie wszystkimi aspektami związanymi z funkcjonowaniem Działu Jakości
  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko Koordynatora Działu Jakości

Opis stanowiska

  • Zarządzanie wszystkimi aspektami zwiazanymi z funkcjonowaniem Działu Jakości
  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów oraz produktów
  • Utrzymanie i rozwijanie systemu zarządzania jakością
  • Koordynowanie wdrażania nowych projektów pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach realizacji projektu
  • Koordynowanie działań prewencyjnych i korygujących
  • Zarządzanie zespołem
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami oraz jednostkami związanymi z jakością
  • Nadzór nad tworzeniem i aktualizacja instrukcji kontroli
  • Zarządzanie niezgodnościami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Koordynowanie audytów wewnętrznych procesu i produktu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość ISO TS 16949 , VDA, PPAP, APQP, SPC, MSA, FMEA
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność planowania pracy oraz sprawność w organizacji zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzanie zespołem oraz umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy

  • Dajemy Ci szansę rozwoju na stanowisku w bardzo sprawnie rozwijającej się firmie produkcyjnej i podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Doceniamy kreatywność i zaangażowanie dlatego dajemy naszym pracownikom możliwość wprowadzania własnych pomysłów i usprawnień,
  • Oprócz tego atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie i pracę w świetnej atmosferze.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dąbrowa Górnicza
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page