Koordynator Działu Jakości - Dąbrowa Górnicza

śląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

  • Zarządzanie wszystkimi aspektami związanymi z funkcjonowaniem Działu Jakości
  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko Koordynatora Działu Jakości

Opis stanowiska

  • Zarządzanie wszystkimi aspektami zwiazanymi z funkcjonowaniem Działu Jakości
  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów oraz produktów
  • Utrzymanie i rozwijanie systemu zarządzania jakością
  • Koordynowanie wdrażania nowych projektów pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach realizacji projektu
  • Koordynowanie działań prewencyjnych i korygujących
  • Zarządzanie zespołem
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami oraz jednostkami związanymi z jakością
  • Nadzór nad tworzeniem i aktualizacja instrukcji kontroli
  • Zarządzanie niezgodnościami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Koordynowanie audytów wewnętrznych procesu i produktu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość ISO TS 16949 , VDA, PPAP, APQP, SPC, MSA, FMEA
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność planowania pracy oraz sprawność w organizacji zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzanie zespołem oraz umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy

  • Dajemy Ci szansę rozwoju na stanowisku w bardzo sprawnie rozwijającej się firmie produkcyjnej i podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Doceniamy kreatywność i zaangażowanie dlatego dajemy naszym pracownikom możliwość wprowadzania własnych pomysłów i usprawnień,
  • Oprócz tego atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie i pracę w świetnej atmosferze.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Inżynieria , Praca Kontrola jakości