Koordynator działu IT_Infrastruktura zakładu producyjnego

Michael Page

Sosnowiec, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko koordynatora działu IT w zakładzie produkcyjnym. Jest to rola kluczowa z punktu widzenia zarządzania infrastrukturą oraz wsparciem technicznym dla zakładu zlokalizowanego w Sosnowcu.

Informacje o kliencie

Klient jest wiodącym producentem elektroniki.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • wsparcie użytkowników pierwszej linii oraz kadry technicznej w zakresie systemów śledzenia produkcji, obsługi sprzętu komputerowego, drukarek, sieci
  • administrowanie serwerami Windows 2003, 2008, 2012, 2016 oraz Linux z rodziny Debian
  • administrowanie oraz rozwój serwerów Microsoft SharePoint 2013
  • instalowanie, konfigurowanie oraz aktualizowanie oprogramowania pod systemy Windows oraz Linux
  • monitorowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych związanych z infrastrukturą informatyczną
  • serwisowanie sprzętu komputerowego
  • mentoring dla pozostałych członów zespołu

Profil kandydata

Od Kandydatów aplikujących na to stanowisko oczekujemy:

  • znajomości relacyjnych baz danych MSSQL(2008, 2012, 2016) lub Oracle(11g) w zakresie instalacji, konfiguracji, administracji
  • znajomości C# oraz .NET Framework(asp.net, web api, windows forms, wpf), tworzenie nowych rozwiązań, modyfikacja istniejących
  • znajomości podstawowych wzorców projektowych oraz umiejętność ich stosowania
  • znajomości systemów operacyjnych z rodziny Windows(98, XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10);
  • mile widziana znajomość Power Shell
  • znajomość zagadnień związanych z drukarkami termicznymi
  • znajomość zagadnień związanych z systemami śledzenia produkcji(MES), rozwój i dostosowywanie ich do wymagań biznesowych
  • podstawowa znajomość VMware, Active Directory oraz Group Policy
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem sieci informatycznych
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Pracodawca oferuje pracę w stabilnej organizacji w międzynarodowym środowisku oraz pakiet benefitów( opieka medyczna, karta sportowa, premie wakacyjne oraz świąteczne.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszam do aplikowania oraz kontaktu telefonicznego pod numerem: 663 322 422.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Sosnowiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page