Koordynator ds. zarządzania relacjami ze specjalistami zewnętrznymi

Malon Group Sp. z o.o.

50-020 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Głównym celem stanowiska jest: prowadzenie spraw związanych z pozyskiwaniem, nadzorowaniem i rozliczaniem konsultantów i trenerów zewnętrznych oraz realizowanych przez nich projektów.

ZAKRES ZADAŃ:
1. Realizacja procesu rekrutacji nowych współpracowników (konsultantów i trenerów)
2. Zlecanie realizacji nowych projektów dla współpracowników
3. Nadzór formalny i rozliczanie projektów realizowanych przez współpracowników
4. Prowadzenie programu rozwoju kompetencji pracowników, współpracowników (HQ Consultant)

WYMAGANIA I OCZEKIWANIA:
1. Wykształcenie wyższe
2. Komunikatywność, zdolności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej oraz umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi;
3. Znajomość obsługi komputera, środowiska Windows, MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
4. Dodatkowe atuty - mile widziane jednak nie wymagane:
a. doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi (HR),
b. wykształcenie lub szkolenia kierunkowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi,
c. dobra znajomość języka angielskiego.

ZAPEWNIAMY:
1. Warunki pracy: praca w pełnym wymiarze godzinowym (8h /dziennie), stacjonarna, w biurze w centrum Wrocławia w oparciu o umowę o pracę
2. Podnoszenie kompetencji zawodowych poprzez możliwość udziału w realizowanych dla konsultantów szkoleniach tematycznie powiązanych z działalnością firmy

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm konsultingowych specjalizującyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja