Koordynator ds. Zakupów - rekrutacja online

HRK S.A.

Gliwice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator ds. ZakupówMiejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • realizacja procesów zakupowych w obszarze indirect dla wszystkich wydziałów firmy
  • współpraca z centralnym działem zakupów (oddział w Niemczech)
  • poszukiwanie nowych dostawców usług i materiałów
  • odpowiedzialność za politykę zakupową w ramach powierzonego commodity
  • negocjacje handlowe dotyczące warunków zakupów
  • współpraca z dostawcami:

    • kompletowanie i składanie zamówień
    • nadzór nad realizacją zamówień
    • zgłaszanie i nadzór reklamacji
    • weryfikacja i nadzór nad dokumentami zakupowymi i systemowymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze zakupów materiałów technicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (minimum B2)
  • asertywność i rozwinięte umiejętności prowadzenia negocjacji
  • analityczne i samodzielne podejście do realizacji zadań i podejmowania decyzji
  • predyspozycje do pracy zespołowej – koleżeństwo i nastawienie na współpracę
  • mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • wieloletnie i stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa o pracę na okres 1 roku)
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu opieki medycznej
  • naukę języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej etutor)
  • dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie
  • wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego
  • premię za obecność, premię roczną, nagrody jubileuszowe i inne płacowe dodatki do wynagrodzenia
  • sezonowe imprezy integracyjne, konkursy i wydarzenia dla pracowników oraz ich rodzin
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.