Koordynator ds. Zakupów Produkcyjnych (kosmetyki pielęgnacyjne) - rekrutacja online

HRK S.A.

Toruń, kujawsko-pomorskie

HRK S.A.

Naszym klientem jest polska marka kosmetyków pielęgnacyjnych, chemii naturalnej a także środków do dezynfekcji. W związku z rozwojem firmy i rozbudową zakładu produkcyjnego poszukujemy osób na stanowisko:

Koordynator ds. Zakupów Produkcyjnych (kosmetyki pielęgnacyjne)Miejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • Prowadzenie negocjacji, współpraca i rozwijanie relacji z dostawcami w branży produkcji kosmetycznej, negocjacja umów i warunków handlowych.
  • Rozwijanie asortymentu oraz bazy dostawców.
  • Ustalanie zapotrzebowania na materiały do produkcji na podstawie bieżących planów produkcji, kontrola stanów magazynowych, analiza braków.
  • Monitorowanie branży kosmetycznej (trendy, ceny, nowości, działania konkurencji).

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcji kosmetyków.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętności analityczne (analiza danych, wnioskowanie).
  • Wiedza z zakresu produkcji kosmetyków.
  • Duża samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy.

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty oraz wpływ na rozwój działu.
  • Docelowo objęcie stanowiska Kierownika Zakupów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Umowa o pracę - 6 miesięcy, potem czas nieokreślony.
  • Pakiet relokacyjny.
  • Pakiet medyczny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.