Koordynator ds. umów handlowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Miejsce pracy: Gdynia

Numer ref. KUH/022/MST

Zadania:

  • Weryfikacja, wprowadzanie zmian, sprawdzanie kompletności umów
  • Sporządzanie umów i innych dokumentów prawnych/administracyjnych (wzory umów, oświadczenia, protokoły, regulaminy itp.)
  • Koordynacja obiegu dokumentów
  • Administracja/archiwizacja dokumentów (umowy i inne) w centralnym archiwum elektronicznym
  • Sporządzanie pełnomocnictw
  • Przygotowywanie prezentacji/raportów
  • Tłumaczenia (EN-PL) umów i innych dokumentów (w zależności od potrzeb)
  • Asystent biura zarządu - wsparcie bieżące Dyrektora Zarządzającego
  • Organizacja spotkań organizowanych przez Dyrektora Zarządzającego
  • Sporządzanie procedur obiegu dokumentów

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca od zaraz
  • Premie (roczne i kwartalne)
  • Możliwość rozwoju w prestiżowej firmie międzynarodowej
  • Praca na pełen etat
  • Godziny pracy 8-16 lub 9-17
  • Praca w świetnej atmosferze

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - C1
  • Znajomość tematyki umów handlowych
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials